Directory upnm

Disponible uniquement sur Etudier
  • Pages : 37 (9055 mots )
  • Téléchargement(s) : 0
  • Publié le : 2 décembre 2010
Lire le document complet
Aperçu du document
Tertakluk kepada sebarang pindaan, semakan 1 Jun 2010

ISI KANDUNGAN
1. 2. 3. PEJABAT NAIB CANSELOR PEJABAT TNC (HEAA) PEJABAT TNC (HEPA) UNIT PENERBITAN DAN KORPORAT UNIT KAUNSELING UNIT HAL EHWAL AGAMA UNIT SUKAN DAN KEBUDAYAAN UNIT PENGURUSAN ASRAMA 4. PEJABAT PENDAFTAR BAHAGIAN PERKHIDMATAN DAN PERSARAAN BAHAGIAN PERJAWATAN DAN PENGAMBILAN BAHAGIAN PENGURUSAN ORGANISASI BAHAGIAN GOVERNANDAN PERUNDANGAN BAHAGIAN LATIHAN DAN KOMPENTENSI BAHAGIAN PENGURUSAN AKADEMIK BAHAGIAN KESELAMATAN PUSAT KESIHATAN 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. PEJABAT BENDAHARI PERPUSTAKAAN BAHAGIAN KEPIMPINAN DAN KORPORAT JABATAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN PUSAT TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI FAKULTI PENGAJIAN PENERBANGAN DAN ANGKASA PUSAT JAMINAN KUALITI AKADEMI LATIHAN KETENTERAAN PUSAT ASASIPERTAHANAN JABATAN FIZIK JABATAN KIMIA JABATAN MATEMATIK 14. FAKULTI KEJURUTERAAN JABATAN KEJURUTERAAN AWAM JABATAN KEJURUTERAAN ELEKTRIK & ELEKTRONIK JABATAN KEJURUTERAAN MEKANIKAL 15. FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI PERTAHANAN JABATAN SAINS KOMPUTER JABATAN SAINS DAN TEKNOLOGI MARITIM 16. FAKULTI PENGAJIAN DAN PENGURUSAN PERTAHANAN JABATAN PENGAJIAN STRATEGI PERTAHANAN JABATAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.

FAKULTI PERUBATAN DAN KESIHATAN PERTAHANAN PUSAT PENGAJIAN UMUM DAN BAHASA PUSAT PENGAJIAN PERTAHANAN & KESELAMATAN ANTARABANGSA PUSAT PENYELIDIKAN TEKNOLOGI PERTAHANAN PUSAT PENGURUSAN PENYELIDIKAN DAN SISWAZAH PUSAT PEMBANGUNAN AKADEMIK DAN INOVASI MAKMAL DAN BENGKEL EMAIL KUMPULAN EMAIL KETUA PEJABAT RASMI UPNM

BANGUNAN CANSELORI UNIVERSITI PERTAHANANNASIONAL MALAYSIA KEM SUNGAI BESI 57000 KUALA LUMPUR

PEJABAT NAIB CANSELOR FAKS : 03-9057 4361 Lt Jen Dato’ Wira Allatif bin Mohd Noor Naib Canselor Email : nc@upnm.edu.my Juwaidah binti Abdul Aziz Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan) Email : juwaidah@upnm.edu.my Sharizal bin Mansor Pegawai Khas Email : sharizal@upnm.edu.my Fahidayati binti Ramli Penolong Pegawai Tadbir Email :fahidayati@upnm.edu.my Norjanati binti Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) Email : norjanati@upnm.edu.my Mohd Nizar bin Mohamad Pembantu Am Pejabat Samb Terus 3456 03-9051 3456

Samb Terus

3457 03-9051 3457

Samb Terus

3433 03-9051 3457

Samb Terus

4510 03-9051 4510

Samb Terus

4510 03-9051 4510

Samb Terus

3457 03-9051 3457

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (AKADEMIK & ANTARABANGSA) FAKS :03-9056 5411 Prof Dr Raduan bin Che Rose TNC (HEAA) Email : tnc.heaa@upnm.edu.my Samb Terus 3420 03-9051 3420

Siti Hajjar binti Ab. Aziz Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan) Email : hajjar@upnm.edu.my Muhammad Khaidzir bin Lokman Penolong Pendaftar Email : khaidzir@upnm.edu.my

Samb Terus

3421 03-9051 3421

Samb Terus

3422 03-9051 3422

Shahrulnazim bin Mat Ramli Pemandu KenderaanBermotor Email : shahrul@upnm.edu.my Siti Aminah Binti Alim Pembantu Tadbir (P/O) Email : aminah@upnm.edu.my Mohd Faizal bin Hashim Pembantu Am Pejabat Email : faizal.h@upnm.edu.my

Samb Terus

3421 03-9051 3421

Unit Penerbitan dan Korporat

Samb Terus Samb Terus

4604 03-9051 4604 4604 03-9051 4604

Unit Kaunseling dan Kerjaya

PEJABAT TIMBALAN NAIB CANSELOR (HAL EHWAL PELAJAR & ALUMNI)FAKS : 03-9056 5911 Prof Wan Mahzom binti Ahmad Shah TNC (HEPA) Email : tnc.hepa@upnm.edu.my mahzom@upnm.edu.my Noor Haslinda binti Ibrahim Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan) Email : haslinda@upnm.edu.my Mohd Hafizi bin Ismail Penolong Pendaftar Email : hafizi@upnm.edu.my Ahmad Sani bin Ismail Penolong Pendaftar Email : ahmadsani@upnm.edu.my Rafizul bin Rozlee Penolong Pendaftar Email : Zambi binZakaria Penolong Pegawai Tadbir Email : zambiz@upnm.edu.my Zaiyana binti Mohamad Azmi Pembantu Tadbir (P/O) Email : zaiyana@upnm.edu.my Suhaila binti Sahlan Pembantu Tadbir (P/O) Email : suhaila.s@upnm.edu.my Mohd Shaiful Bin Othman Pembantu Tadbir (P/O) Email : shaiful@upnm.edu.my Jumaad bin Dalib Pemandu Kenderaan Bermotor Samb Terus 3460 03-9051 3460

Sharizan bin Samad Pegawai Psikologi...
tracking img